TV8 ve FBTV'de ortak olarak yayınlanan Fenerbahçe'ye destek kampanyası "Win Win" büyük ses getirdi.

Fenerbahçe

Acun Ilıcalı'nın sunduğu, Cem Yılmaz, Ali Koç, Ezgi Mola, Merve Özbey gibi ünlü isimlerin olduğu ve Fenerbahçe Futbol Takımı'nın da katıldığı programda gece sonuna kadar 750 bin SMS ve 55 bin forma satışı gerçekleşti. Gece boyunca toplamda 31,5 milyon TL para toplandı.Programda Cem Yılmaz'ın Alex de Souza'nın imzalı formasını öpmesi stüdyoda büyük alkış aldı.

CEM YILMAZ'DAN KAMPANYAYA KATILANLARA ÖZEL GÖSTERİ
Programda Ali Koç, Ersun Yanal ve Fenerbahçe Futbol A Takımı da yer aldı. Cem Yılmaz kampanya için özel olarak tasarlanan formayı giyerken Alex de Souza'nın imzasını öptü. Ünlü komedyen ayrıca kampanyaya katılan 1500 kişiye özel bir gösteri düzenleyeceğini açıkladı.

FUTBOLCULARDAN 10 BİN FORMA
Fenerbahçe'nin kaptanı Volkan Demirel, takım halinde 10 bin forma satın alacaklarını ve bu formaları Çocuk Esirgeme Kurumu'na bağışlayacaklarını söyledi. Fenerbahçe'nin eski yöneticilerinden Hamdi Akın, 1 daire ve 1000 özel forma siparişi verdi. Ali Koç, "Fener Ol'da ilk gittiğim isimlerden biri Hamdi Akın'dı. İstediğimiz desteği, düşünmeden kabul etti." ifadelerini kullandı.
ALİ KOÇ: "BUDUR F.BAHÇE'NİN ZENGİNLİĞİ"
Fenerbahçe Başkanı Ali Koç, "İşler zorda. Seçilmeden önce bizler elele vererek, kitlesel bir hareketle, ancak Fenerbahçe'nin yapacağını söyleyerek başladık. Biz elimizden gelen katkıyı verdik. Türkiye tarihinde görülmemiş bir destek vereceğiz dedik, verdik. Fener Ol'u 4 Nisan'da başlattık. Tarihi bir geceydi. Kara bir gündü. 12 Mayıs'ta öyle bir gece. Çorbada herkesin tuzu olsun dedik. İş adamı, sanatçı, memur, yargıç, hakim dedik. İşte budur Fenerbahçe'nin zenginliği." ifadelerini kullandı.CEM YILMAZ: "NUSRET'İ ARAYAYIM MI?"Ünlü komedyen Cem Yılmaz, "Bana ne zaman görev düşecek diye bekliyorum. Kendime bir vazife icat etmeyeyim ama 'Haydi Cem Ağabey, ne yapacaksın." der gibi bakıyor buradaki kardeşler. Bir kere çok özendim. Beş forma beni kesmez. Bir avantajım olduğunu düşünüyorum. Sevilen biri olmak çok güzel. Diğer takım taraftarlarından da katılım bekliyoruz. Dayanışma topluca yapılan bir şeydir bu ülkede. Benimle de yemek yiyin. Benimle ilgili de bir şey yapın. Buraya aç geldim. Yiyecek bir taraftar varsa hemen yiyelim. Benimle canlı yayında hemen yesinler. Nusret'i arayayım mı?" diyerek espri yaptı.
İŞTE VERİLECEK HEDİYELER
 Ali Koç ile maç izleme- Ülker Stadyumu'nda maç- Ülker Arena'da maç- Futbol ve Basketbol takımları ile buluşmak- İstediğin bir sporcunun özel gününde yanında olması- Futbol takımı ile yemek- Obradovic ve Ersun Yanal ile yemek- 10 çifte masrafsız Amerika seyahati- 20 kişi Alex de Souza ile yemek yiyecek- 50 Alex de Souza imzalı forma- 20 araba- 5 ev Fenerbahçe'den Ç.Rizespor-G.Saray Maçı Sonrası Flaş Karar Cem Yılmaz'dan Volkan Demirel'e: Kaptan Ne Yaptın Ya!