Yeni Gelin dizisinde Dilan karakteriyle tanınan oyuncu Şilan Makal, sosyal medyadan binlerce mesaj aldığını ve aralarında ünlü isimlerin

Ünlü İsimler Bana DM den Yürüyor

Show TV'nin geçtiğimiz yıl en çok reyting alan dizileri arasında olan ve final kararıyla hayranlarını üzen Yeni Gelin dizisinin kötü karakteri Şilan Makal, özel hayatıyla ilgili samimi açıklamalarda bulundu.
"DİLAN YILAN" DİYORLARDI
Güzel oyuncu, Radio Slow Time'da Senem Aydın'ın sunduğu "Akşamüstü Kahvesi" programına konuk oldu. Yeni Gelin dizisine ilk başladığı dönem değişik tepkiler aldığını söyleyen oyuncu, "İlk bölümlerde kötü karakter olarak diziye başladım.
Sokakta, 'Dilan yılan' diyorlardı. Başta kendimi kötü hissettim. Sonra oyuncu koçum ve sevdiklerim, 'Bu senin başarılı olduğunu gösteriyor' dediklerinde hoşuma gitti" diye konuştu.

SOSYAL MEDYADAN ARKADAŞLIK KURMAK BANA SAHTE GELİYOR
Sosyal medyadan evlilik teklifleri aldığını söyleyen Şilan Makal, ''İki bine yakın teklif geldi'' dedi. Ünlü isimlerin de DM'den kendisine yürüdüğünü belirten oyuncu, ''Bazen aralarında tanıdık isimler oluyor. Ama sosyal medyadan biriyle arkadaşlık kurmak bana sahte geliyor. Mesajlara cevap vermiyorum'' açıklamasını yaptı.
GERÇEK HAYATTA HİÇ EVLİLİK TEKLİFİ ALMADIM
Şilan Makal, "Evlilik size yakın mı?" sorusuna ise, "Gerçek hayatta hiç evlilik teklifi almadım. Daha küçük olduğumu düşünüyorum. Böyle şeylerin planlaması olmuyor" cevabını verdi.